- KLIPSCH

Цена
€276 43 / 540 65 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | Home Audio System |
| Изходна мощност | 60 W |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Номинално тегло | 3.6 кг |
| Външен цвят | Walnut |
| Разположение на устройството | Външен |
| Разположение на захранването | Външно |
| Компоненти | 2 колонки Суб буфер |
| Включени кабели | Power Cord |
| Тип аудио изход | 2.1 канален съраунд |
| Честотен диапазон | 55Hz-20kHz |
| Шум на сигнала | 103 dB |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Тегло | 4.12кг |
Klipsch The One Plus — Безжичен високоговорител с орехово покритие
Потопете се в богат звук, изпълващ стаята, с Klipsch The One Plus. Този елегантен настолен високоговорител съчетава естествено орехово дърво с модерна безжична свързаност, осигурявайки 60 W мощност с дълбок бас от вградения субуфер.
Ключови Предимства
- Зашеметяващ дизайн — Ореховото дървено покритие и тактилните бутони го правят красиво допълнение към всяка стая.
- Мощен звук — Двойни 2.25" широколентови драйвери и 4.5" субуфер осигуряват чисти високи и плътни ниски честоти.
- Безжична и кабелна свързаност — Поточете музика чрез Bluetooth или свържете директно чрез USB-C или AUX вход.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност | 60 W |
| Драйвери | 2× 2.25" широколентови, 1× 4.5" субуфер |
| Bluetooth | Да |
| Кабелни входове | USB-C, AUX (3.5 mm) |
| Размери (Ш×В×Д) | 270×152×178 mm |
| Тегло | 4.3 kg |
Какво има в кутията
- Високоговорител Klipsch The One Plus
- Захранващ кабел
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











